Шукай українські товари та отримуй кешбек 10%
українське
Споживачу
Усі в плюсі, коли купуєте українське! Отримуйте 10% кешбеку на рахунок за купівлю українського та витрачайте його на комуналку, кафе або кіно, підтримуючи нашу економіку.
продавай українське
Бізнесу
Ви український виробник або продавець? Реєструйтесь на порталі Дія та приєднуйтесь до програми Національного кешбеку. Збільшуйте продажі, сприяйте розвитку економіки, скористуйтесь попитом, який стимулює держава.
- 1650+
Виробників
Переглянути - 29 170+
Точок продажу
Переглянути
долучилося - Понад353 480
Товарів
Переглянути
Перевірити товар
Дізнайтесь, чи є цікавий для вас товар у програмі “Національний кешбек”
Знайти магазини
Дізнайтесь, у яких торгових мережах можна купити товари з кешбеком
- Хто може брати участь у програмі "Національний кешбек"?
У програмі добровільно можуть брати участь громадяни України, старші 18 років, а також виробники та продавці українських товарів.
- Які товари доступні в рамках програми?
У рамках програми доступні товари українського виробництва, в тому числі лікарські та медичні вироби, які додані виробником до Переліку виробників і товарів. Кешбек не надається на підакцизні товари, за винятком алкогольних напоїв, вироблених без додавання спирту, а саме — вин виноградних, вин плодово-ягідних і напоїв медових.
- Яка максимальна сума кешбеку на місяць?
Максимальна сума кешбеку на місяць - 3000 гривень.
- Коли будуть зараховуватись кошти на картку для виплат?
Кошти за поточний місяць будуть зараховуватись на картку для виплат національного кешбеку, обрану в мобільному застосунку Дія, до кінця наступного місяця. Наприклад, кошти за жовтень можна буде отримати до кінця листопада.
- На які товари не нараховується кешбек?
Кешбек не нараховується на підакцизні товари, зокрема алкогольні напої (крім виноградних та плодово-ягідних вин, а також медових напоїв), тютюнові вироби та пальне.
- Як перевірити нарахування кешбеку?
Відстежувати баланс нарахованого кешбеку можна в мобільному застосунку Дія, обравши в меню Сервіси Національний кешбек. Зазвичай лічильник оновлюється на наступний день після здійснення покупки.
- На що можна витратити отриманий кешбек?
Кошти можна витратити на комунальні, медичні (зокрема стоматологію), ветеринарні, юридичні послуги, освіту, спорт, відпочинок і розваги (музеї, театри, кінотеатри, виставки), салони краси, а також на транспорт, мобільний зв'язок, страхування тощо. Передбачена можливість пожертвувати кошти на благодійність, зокрема на ЗСУ, або придбати військові облігації. Також можна придбати книги та ліки з переліку на сайті "Зимової єПідтримки".
- Чи можна зняти кошти з рахунку готівкою?
Зняти готівку зі спеціального рахунку Національний кешбек неможливо.
- Які магазини беруть участь у програмі "Національний кешбек"?
Процес долучення продавців наразі триває. Перевірити, чи бере участь у програмі "Національний кешбек" та чи інша торгова точка, можна за посиланням
- Як знайти в магазині товари з кешбеком?
Перевірити, чи бере участь у програмі той чи інший товар, можна за допомогою сканера на сайті або в мобільному застосунку Дія.
- Чи беруть участь у програмі "Національний кешбек" товари з маркуванням "Зроблено в Україні"?
Звертаємо вашу увагу, що маркування "Зроблено в Україні" на товарі не є обов’язковим і не гарантує, що він бере участь у програмі "Національний кешбек". Проте, купуючи будь-які товари, вироблені в Україні, ви підтримуєте вітчизняну економіку. Адже з кожної гривні, витраченої на продукцію місцевого виробництва, 40% повертається до бюджету у вигляді податків, які спрямовуються на фінансування Збройних Сил України.
- Як вибрати картку для виплат кешбеку в мобільному застосунку Дія?
У застосунку Дія відкрийте розділ Сервіси, оберіть Національний кешбек і натисніть на Вибрати картку для виплати. Якщо ви вже маєте рахунок для зарахування кешбеку, Дія запропонує вам його обрати. Якщо ви маєте кілька рахунків в різних банках, виберіть той, на який ви би хотіли отримувати виплати. Якщо ви ще не маєте такого рахунку, Дія запропонує відкрити його в одному з банків-партнерів.
- Які банки беруть участь у програмі?
До програми наразі долучилися такі банки: ПриватБанк, Ощадбанк, Raiffeisen Bank, А-БАНК, ПУМБ, Sense Bank, UKRSIBBANK, УКРГАЗБАНК, БАНК «ГЛОБУС», АКОРДБАНК, БАНК КРЕДИТ ДНІПРО, БАНК «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ», РАДАБАНК, monobank (АТ «Універсал Банк»), ОТП Банк, КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК, ПРАВЕКС БАНК - не емітує картки Національного кешбеку.
- Куди банки передають інформацію про мої оплати?
Банки передають дані лише про транзакції, здійснені за допомогою карток, на які ви надали дозвіл, і тільки в магазинах-учасниках програми під час покупки товарів із Переліку виробників і товарів. Інформація надходить до інформаційно-комунікаційної системи "Кешбек" Зроблено в Україні", власником якої є держава в особі Міністерства економіки України. Ці дані використовуються виключно для розрахунку та нарахування кешбеку.
- Якщо я користуюся для розрахунків картками різних банків, куди зараховуватиметься кешбек?
Кешбек буде зараховуватися на картку Національний кешбек для виплат, яку ви обрали в мобільному застосунку Дія.
- Чи є часові обмеження на використання кешбеку?
Грошові кошти, зараховані на спеціальний рахунок Національний кешбек, можуть бути використані до 31 грудня 2025 року.
- Чи можливе внесення змін до вже поданої заявки до Переліку виробників та продавців товарів українського виробництва?
Як виробник, так і продавець можуть вносити зміни до заяви про приєднання до Переліку виробників та продавців товарів українського виробництва на порталі Дія.
- Скільки буде діяти програма "Національний кешбек"?
Програма діятиме до 31 грудня 2025 року.
- Які можуть бути причини виключення продавця або виробника з програми?
Якщо продавець або виробник порушує правила участі в програмі.
- Що робити, якщо ви помітили товар, який не відповідає умовам програми?
Якщо ви виявили, що товар не відповідає умовам програми, зверніться до АТ "Зроблено в Україні", щоб повідомити про порушення. Звернення розглядаються протягом 15 робочих днів і, за потреби, передаються до Держпродспоживслужби, яка проводить перевірку. Якщо Держпродспоживслужба виявить порушення, товар вилучається з Переліку товарів українського виробництва. Якщо порушення повторюється понад два рази для одного виробника, він також вилучається з Переліку і не може повторно брати участь у проекті.
- Хто реалізує програму “Національний кешбек”?
Координатором експериментального проєкту "Національний кешбек" виступає Міністерство економіки України. В реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, АТ “Агентство індустріального розвитку "Зроблено в Україні”, ДП “ДІЯ”, Державна податкова служба, розрахунковий банк АТ "Ощадбанк" та уповноважені банки України. Технологічним партнером в реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проєкту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
Кешбек, який тішить щодня!
Залишились питання?
Маркування і гайдлайн
Отримайте маркування «Національний кешбек» для позначення товарів, що беруть участь у програмі.